Храм на честь св. апостолів Петра і Павла м. Бориспіль

thumb321-Boryspil-pp-hr-d458c1cbd884f7ea0ef55eccb598668c thumb321-Boryspil-pp-ik-bd740590fa1398030bd565a5eba8b4ad

Настоятель храму: протоієрей Георгій Носач

Адреса: Київська обл. м. Бориспіль, вул. Петропавлівська (Кірова), 12а

Історія храму

Релігійна громада храму розпочала своє існування у серпні 1999р.
На прохання вірян їм було передано дві будівлі на території колишнього табору відпочинку колгоспу «Промінь» Оскільки обидві будівлі були в аварійному стані, було вирішено в одній будівлі обладнати приміщення для богослужінь. Іншу будівлю було капітально перебудовано під новий храм. Здійснювалися уставні богослужінням і одночасно відбувалося будівництво храму. У 2003р. будівництво храму було завершено.

3 липня 2004р. Його Блаженство Блаженнійший Володимир, Митрополит Київський і всієї України освятив храм у присутності духовенства.

У 2008 р. громада парафії вирішила розпочати будівництво нового храму. На пожертви парафіян та на кошти меценатів на даний час будується храм Різдва Пресвятої Богородиці. В майбутньому на церковній території планується будівництво недільної школи і благодійної столової. 08.10.10 р. парафія одержала «Державний Акт на право постійного користування земельною ділянкою» площею 0.5га

У храмі проводяться заняття недільної школи, церковний хор поповнюється новими вірянами. Активну участь у будівництві храму приймають козаки Бориспільського козачого Полку, які також приймають участь у богослужіннях. При храмі також організовано збір одягу для передачі малозабезпеченим людям у відділення Соцзабезу. Туди ж передаються і продукти харчування після звершення поминальних панахид.

Святині храму

1. Ікона Святого Преподобного Іова Почаївського, з частинкою мощей.
2. Ікона Святого Преподобного Амфілохія Почаївського, з частинкою мощей.
3. Ікона Святої Блаженної Матрони Московської, з частинкою мощей.