Cвяткування Різдва у Першому Бориспільському благочинні

IMG_7038

Напередодні радісних Різдвяних свят духовенство Першого Бориспільського благочиння привітало своїх прихожан – дітей та дорослих зі святами. В цьому році особливу увагу приділили багатодітним і малозабезпеченим сім’ям, та родинам переселенців. Зокрема, в селах Лебедин, Артемівка, Кірово, Сулимівка та Мала Стариця, що розташовані на території Кіровської сільської ради, завдяки спільним зусиллям священників, приходських активістів та працівників сільської ради різдвяним подарункам та привітанням зраділи 56 дітей з 18 багатодітних та малозабезпечених сімей.

Зранку в день свята Різдва Христового, 7 січня настоятель храму Святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла Благочинний Першого Бориспільського благочиння протоієрей Георгій Носач відслужив святкову Божественну Літургію. Після служби маленькі славоспівці приходу привітали присутніх святковими колядками та піснями. Кожна дитина отримала солодкі подарунки та привітання. Активісти приходу вітали зі святом колядками та віршами жителів м. Бориспіль на вулицях і в оселях ще протягом декількох днів.

У всіх приходах благочиння також відбулися святкові служби та привітання дітей та дорослих. Зокрема, в Свято-Покровському храмі с. Сулимівка силами активістів приходу та родини священника було організоване церковне свято на честь Різдва Христового. Діти порадували прихожан урочистою виставою-вертепом, віршами та піснями, в яких славили Христа і Божу Матір. Після вистави всі присутні отримали подарунки, смакували пирогами, фруктами та в дружньому колі пили чай.

Святкування Різдва Христового в Першому Бориспільському благочинні, село СулимівкаIMG_7019 IMG_7029 IMG_7032 IMG_7034 IMG_7036IMG_7045 IMG_7049 IMG_7052 IMG_7054 IMG_7057 IMG_7060 IMG_7061 IMG_7065 IMG_7072 IMG_7074 IMG_7075 IMG_7079 IMG_7081 IMG_7089